Aktuelt

MFO søker 3 nye styremedlemmer!

Hvem er vi?

MFO-styret er et hardtarbeidende, engasjert og sammensveiset knippe markedsførere som speiler hele bransjen – både kunde og byrå, ledere og unge lovende. Sammen med den daglige ledelsen sørger vi for at alt går på skinner i MFO slik at vi lager gode kundeopplevelser for våre medlemmer. Vi er involvert i både strategi og operativt arbeid, men er først og fremst et arbeidende styre. For oss er MFO vår viktigste hobby. Vår egen lille start-up, om du vil.

Hvem ser vi etter?

All-round styremedlemmer
Du er en ja-person. Faglig kompetent. Nysgjerrig og oppdatert på det som rører seg i bransjen. Idérik og sulten på å utvikle og gjennomføre nye konsepter for våre medlemmer. Du har forståelse for forretnings- og organisasjonsutvikling, spesielt arbeid i team.

En eller flere digitale superhelter
Du brenner for digital tjenesteutvikling, å skape nye konsepter, pilotere og implementere løsninger. Kanskje jobber du i et lite byrå eller en start-up. Hos MFO får du en spennende lekegrind der det er høyt under taket for å prøve nye løsninger.

Hva innebærer vervet?
Ubetalt styrestilling med varighet på 2 år
Fire-fem styremøter og workshops i halvåret
Operative oppgaver for et gitt område i MFO etter interesse (for eksempel digital forretningsutvikling)
Sosialt samvær, nettverksbygging og sparring med flinke folk i bransjen.

Søknadsprosess: Send CV og kort motivasjonsbrev til Valgkomiteen på mail: mfostyret@mfo.no, innen 10. mai